Krepšelis 0

Telefonų ir kompiuterių remontas

Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

Mūsų taisykloje sulauksite skubios ir profesionalios pagalbos jei skilo, ar sudužo Jūsų telefono ekranas, ar telefono ekrano stikliukas (liečiamasis stikliukas – touch screen). Telefonų ekranus ir jų stikliukus užsakome iš patikimų tiekėjų, todėl pas mus sutaisytas telefonas ir toliau lieka kokybiškas kaip ir prieš remontą.

Mūsų taisykla remontuoja visų žinomų  telefonų gamintojų telefonus. Jei telefonas nekrauna baterijos, persijunginėja, neįsijungia, telefono ekranas nereguoja į lietimus, jei netyčia išlaužėte telefono krovimo ar kitą jungtį, jei telefonas sušlapo, blogai gaudo ryšį,  jei suspaudėte telefoną, nesigirdi pašnekovo, arba pašnekovas Jus blogai girdi, jei telefonas kaista, telefoną užpuolė virusai, kreipkitės į mūsų taisyklą, ir galite būti tikri, kad sulauksite profesionalios ir skubios pagalbos.

Jei Jūsų telefonas „pririštas“ prie kokio nors tinklo kurio paslaugomis nebesinaudojate, mes atkuodosime Jūsų telefoną visiškai oficialiai, nenaudojame jokių R-SIM kortelių, telefonai mūsų taisykloje atkoduojami tik oficialiai. „Atrišame” Nokia, Samsung, Sony, Motorola, LG, HTC,  Apple, iPhone,  BlackBerry, Huawei ir kitų gamintojų telefonus.

 

Atliekame visapusišką nešiojamų ir planšetinių kompiuterių remontą. Ekranų keitimas, aplietų kompiuterių remontas, klaviatūrų keitimas, kompiuterio komponentų pardavimas, naujų dalių užsakymas, išlūžusių vyrių keitimas, išlūžusių jungčių keitimas, maitinimo šaltinių remontas, kompiuterių diagnostika, motininių plokščių remontas. Visi sedėtingi nešiojamų ir planšetinių kompiuterių darbai atliekami su specialia įranga, todėl galime užtikrinti aukštą atliktų darbų kokybę.

Skilęs, sudužęs, sulaužytas ekranas. Ekranų keitimas.  Planšetinių kompiuterių ekranų keitimas.

Turime labai daug beveik visų modelių nešiojamų kompiuterių ekranų. Ekraną  pakeisime labai greitai ir profesionaliai. Keičiame ekranus ir planšetiniams kompiuteriams, taisome planšetinius kompiuterius, keičiame išlūžusias jungtis. Nešiojamų kompiuterių ekranų kainos yra labai skirtingos, todėl jei norite sužinoti ekrano kainą prieš tai pasidomėkite savo kompiuterio modeliu, o dar geriau jei žinosite paties ekrano (matricos) kodą.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Klauskite!
Mes jums su malonumu atsakysime!

Mūsų kontaktai ir rekvizitai

Tel.: +370 (659) 14 188
El.p.: klaipeda@ekomob.lt

Didžioji vandens 18-1,
Klaipėda, 91246 Lietuva

Konsultuojame I-V  10-18 val.