Krepšelis 0

Apie mus

Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

UAB „Makstela“   www.ekomob.lt – specializuota mobiliųjų telefonų ir priedų elektroninė parduotuvė. Turėdami 20 metų patirties ir puikiai išmanydami mobiliųjų telefonų rinką, kryptingai siekiame tikslų ir visada stengiamės įvykdyti klientams duotus pažadus. Mūsų pagrindinė misija – partneriškų ir lojalių santykių sukūrimas su savo klientais.

GERIAUSIA KAINA   Esame inovatyvi, šiuolaikiška ir dinamiška įmonė. Mūsų prekes galite įsigyti elektroninėje parduotuvėje ir atsiimti juos Jums patogiu būdu. Mes neturime didelių prekybos salių brangiuose centruose, ir mūsų darbuotojų skaičius yra optimalus klientų poreikiams patenkinti, tad protingai valdydami savo kaštus – visada galime pasiūlyti geriausią produktų kainą.

KOKYBĖS GARANTIJA   Pas mus galite rinktis iš plataus APPLE, BLACKBERRY, CAT, HTC, HUAWEI, LG, MICROSOFT, NOKIA, SAMSUNG, SONY prekės ženklų asortimento, o esant specialiems pageidavimams, padarysime viską, kad norimi prietaisai Jus pasiektų kuo greičiau. Mums svarbi parduodamų prekių ir aptarnavimo kokybė. Detaliai tikriname gautas prekes, bei dirbame tik su patikimais tiekėjais. Stengiamės, kad mūsų klientus pasiektų nepriekaištingos kokybės prekės. Visi mūsų siūlomi telefonai yra skirti Europos rinkai, ir jiems yra taikomas 24 mėn. gamintojo garantinis aptarnavimas (jeigu pats gamintojas nenumato kitaip).

VERSLAS VERSLUI   UAB „Makstela“ yra PVM mokėtoja, turime telefonų kokybę bei originalumą patvirtinančius dokumentus. Dirbame verslas verslui sektoriuje visoje Lietuvoje. Esant didesniam užsakymui, tiekiame darbui reikalingus įrenginius didmeninėmis kainomis.


KODĖL VERTA RINKTIS MUS?

Klientų pirkinius pristatome nuo 1-10 dienų visoje Lietuvoje paštomatų ar kurjerių pagalba į namus ar ofisą. Atsiskaityti už prekes galima bankiniu pavedimu, arba sudaryti lizingo sutartį mūsų internetiniame puslapyje.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.